درمان لاغری موضعی ، جدیدترین روش بدون جراحی

کرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور موثرچربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند.این سلولهای چربی (آدیپوسیت ها) به سـرما بسیار حساس بوده ولی بافتهای اطراف آن مثل عروق خونی، اعصاب محیطی، ملانوسیت ها و فیبروسـیت ها خیلی کمتر به سرما حساس می باشند واین خصوصیت باعث از بین رفتن چربی بدون خراب شدن بافتهای اطراف می شود.

کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرانیان

کرایولیپولیزچیست؟

کرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور موثرچربی و سلول های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند.این سلول های چربی (آدیپوسیت ها) به سـرما  بسیار حساس بوده ولی بافتهای اطراف آن مثل عروق خونی، اعصاب محیطی، ملانوسیت ها و فیبروسـیت ها خیلی کمتر به سرما حساس می باشند واین خصوصیت باعث از بین رفتن چربی بدون خراب شدن بافتهای اطراف می شود.

سلولهای چربی سرما دیده، دستخوش پدیده ی آپپتوزیس می گردند. در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که موجب شکسته شدن سلولهای چربی و سپس جذب توسط مایع لنفاوی شده و حداکثر تا 2 ماه تخلیه چربی انجام می پذیرد. درنتیجه لاغری و کاهش سایز بوجود آمده و در این بین پوست بدن زمان کافی داشته تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود.

چه احساسی حین انجام کرایو  و بعد از آن وجود دارد؟

کرایو روشی بدون عارضه بوده و تحمل آن راحت میباشد، منطقه تحت درمان قرمز شده که چندین دقیقه یا گاهی چندین ساعت طول می کشد . ندرتا در بعضی پوستهای حساس کبودی خفیفی مشاهده شده که بعد از چـند روز جذب می شود. بعضی بیماران اندکی درد را در طول درمان تجربه کرده که در زمان کوتاهی فروکش می کند. بیمار می تواند بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه به کار های روزانه و فعالیتهای عادی خود بپردازد.

نتایج درمانی به چه صورت می باشد؟

معمولا می توان از روش کرایو به تنهایی در درمان لاغری موضعی استفاده نمود در آمارهای ثبت شده %70 رضایتمندی عالی و %20 در حد متوسط و %10 افراد رضایت چندانی نداشته اند. ولی کسانی که همراه با این روش رعایت رژیم غذائی و افزایش فعالیت بدنی را داشته و همچنین از سایر دسـتگاه های لاغری بصورت ترکیبی استفاده نموده اند نتایج چشمگیرتری را تجربه کرده و تقریبا %100 راضی بوده اند .

کاندیداهای مناسب چه کسانی هستند ؟

کرایولیپولیز برای چربی های موضعی انجام میشود و افراد چاق با اضافه وزن بالا و چربی های عمومی زیاد کاندیدای مناسبی نیستند و این گونه افراد می توانند از روشهای دیگر لاغری استفاده نمایند .این روش جدید ترین و بی عارضه ترین درمان لاغری موضعی در ناحیه شکم ، پهلوها ، پشت ، باسن ، ران ، بازو ، و حتی ساق پا و صورت می باشد .

چند جلسه انجام کار نیازمی باشد؟

نتایج بدست آمده و تعداد جلسات در افراد مختلف متفاوت می باشد، ولی در اکثر موارد برای هر منطقه با توجه به قطر بافت چربی به 1 تا 3 جلسه نیاز بوده و زمان مناسب بین جلسات 45 روزه می باشد.

آیا کرایولیپولیز مورد تائید مجامع علمی است ؟

این روش در ایالت متحده آمریکا ، اروپا ، اقیانوسیه و آسیا به طور وسیع مورد استفاده و تاکنون صدها هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان با این روش قرار گرفته اند.

این روش مورد تائید CE ، FDA اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد .

چرا  کلینیک ایرانیان را انتخاب می کنیم؟!

تنها مرکز با استفاده همزمان از  2 دستگاه کرایو (Vacuum & Plate)

دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

دارای کاملترین تیم درمانـی تخصصـی لاغـری در ایــران

پر سـابقـه ترین و مـوفـق تریـن مرکـز لاغـری در ایــران

مجهز به جدید ترین دستگاههای تناسب انـدام روز دنیا

LPG-Cavitation-Shok wave-RF-Motion Lab-Laser Lipolisis & ....

کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرانیان با 4 شعبه در تهران آماده پذیرایی از شما عزیزان است

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.iranianclinic.com مراجعه کنید

زعفرانیه ، خیابان آصف ، میدان شهید اعجازی ، روبروی سفارت یمن ، ساختمان آصف ، طبق سوم ، واحد هفت

تلفن : 20 – 22176013

خیابان دولت ، بین چهارراه دیباجی و چهارراه قنات ، روبروی دبستان شفاعت ، ساختمان مهر ، طبقه اول ، واحد 1

تلفن : 22780678  -  22574082

شهرک غرب ، بلوار دریا ، روبروی پارک دلاوران ، خیابان گلها ، پلاک 16 ، طبقه 3 ، واحد 6

تلفن : 88086918 - 88371895

تهرانپارس ، فلکه اول تهرانپارس، خیابان رشید جنوبی، تقاطع خیابان حسینی، پلاک 42 طبقه اول واحد 2

تلفن : 77297979

منبع: bartarinha.ir

توضیح دستگاههای گروه LPG:

1 ) LPG  یا  اندرمولوژی:

عروق خونی و لنفاوی در زیر چربیهای سلولیتی هستند، در زمان رشد و بد شکلی سلولیتها، چربیهای سلولیتی ابتدا (به سمت عروق خونی و لنفاوی) رشد می کنند و پس به سمت بیرون ، پس در نتیجه عروق خونی و لنفاوی تنگ گردیده یا  که در اثر آن اکسیژن و مواد غذایی به سلولهای چربی نرسیده و مواد زاید سلولیتها نیز از طریق عروق خونی دفع نمی گردد به همین خاطر با استفاده از دستگاه LPG یا اندرمولوگ با حرکات صحیح و مانور ها یعلمی و در جهت های مختلف ، گردش خون و لنف را توضیح نموده و به همین دلیل اکسیژن رسانی و دفع مواد زاید تا حدودی اصلاح می گردد.

پس LPG یا اندرمولوگ تنها با تصحیح گردش خون و لنف باعث کاهش حجم سلولهای چربی می گردند.

2) دستگاه CAVITATION یا کاویتاسیون:

دستگاه CAVITATION یا کویتیشن یا کاویتاسیون از طریق امواج اولترا سونیک و تولید 600 میلیون موج در ثانیه باعث شکسته شدن چربیها و کاهش حجم چربیها می گردد.

در نتیجه روش CAVITATION یا کاویتاسیون یکی از روشهای موثر در کاهش حجم سلولهای چربی می با شد.

3) دستگاه RF یا رادیو فرکوینسی:

-دستگاه RF یا امواج رادیو فرکوینسی از طریق امواج رادیویی(RF) باعث تحریک کلاژن سازی در اپیدرم شده و لیفت خوبی برای پوست ایجاد می کند.

نکته ای در مورد LPG یا اندرمولوک باید در نظر داشتبه چند علت مهم اگر مراجعین از گروه LPG یا اندرمولوک ناراضی هستند :

1-کاهش سایز یک روش علمی و پزشکی می باشد که علم آزاد در دانشگاه های معتبر دنیا مثل سورسن به عنوان واحد های درسی برای دانشجویان فلوشیپ ( فوق تخصص ) زیبایی تدریس می نمایند متاسفانه شاهدیم که این روش توسط افراد نا آگاه در باشگاه ها ، سالن ها ورزشی و زیبایی انجام میشود که تاثیرات مخربی را بر اندام مراجعین میگذارد

2-گروه LPG یا اندرمولوگ شامل گروهی از دستگاه ها است یعنی دستگاه  LPG ، دستگاه RF ، دستگاه cavitation یا کاپیتاسیون 100 * u starvac ، دستگاه mcare و یا leg preaaure است یعنی برای درمان چاقی موضعی باید در هر جلسه حداقل از سه دستگاه استفاده شود و زمان یک تا چهار ساعت هر جلسه طول خواهد کشید

3- حرکات دستها ، زمان استفاده از دستگاه ها و مانور های  بر روی موضع منوط به گذراندن دوره های علمی و حداقل 320 ساعته می باشد مه متاسفانه در ایران شاهدیم که فروشندگان دستگاه ها با یک کلاس 2 ساعته به اپراتئر ها آموزش داده و آنها شروع به کار بر روی مراجعین می نماید که همین امر موجب می شود جواب قابل قبولی در کاهش سایز و رفع چاقی موضعی نداریم

پس نتیجه میگیریم :

الف ) استفاده از دستگاه به صورت تنهایی و در مدت زمان 30 دقیقه ای هیچ تاثیری جدی بر روی شخص نداشته و یک کلاهبرداری شامل می باشد .

ب  )فروش پکیج و یا بسته  های یک  با تخفیف برای افراد مختلف کاملا غیر علمی بوده زیرا بدن هر شخص دیگر متفاوت است و میبایست از روش های متفاوت برای اشخاص مختلف استفاده نمود .

ج ) استفاده از دستگاه RF تنها برای لیپولیز کاملا غیر عملی است .

د ) استفاده از دستگاه cavitation  یا کاویتاسیون به تنهایی موجب ایجاد کبد چرب می شود .

ه ) استفاده تنها از دستگاه LPG یا اندرمولوگ به تنهایی موجب بد شکلی و شلی شکم می شود

و ) انجام کلیه کارهای فوق بدون نظارت پزشک ممکن است باعث آسیب رسیدن به اندام درونی گردد .

تذکر 1 : گروه LPG و یا اندرمولوگ از 60 روز بعد از زایمان توصیه می گردد .

تذکر 2 : گروه LPG و یا اندرمولوگ به زیبایی تناسب اندام کمک شایانی می کند پس پزشک باید به اصول حرفه ای تناسب اندام آشنا باشد.

تذکر 3 : از دستگاه های چینی و کره ای به دلیل آسیب رسانیدن به اندام درونی پرهیز نماید .

تذکر 4 : گروه LPG و یا اندرمولوگ موجب کاهش حجم سلولهای چربی می گردد .

تذکر 5 : چون سلولیتها ظرف مدت 4 تا 5 سال ایجاد می شود در صورت از بین رفتن 4 تا 5 سال طول می کشد که دوباره ایجاد شود .

و آخر اینکه ترکیب گروه LPG یا اندرمولوگ با کرایولیپولیز بهترین روش کاهش سایز و رفع چربی ها و چاقی موضعی می باشد .

منبع: beytoote.com

1 2 3

به نام خالق زیبایـی ها

در کنار شما و نزدیک به شما در 4 منطقه تهران برایتان مکانی آرامش بخش را برگزیـــده ایم و پلی میان خود و شما شـده ایم تا به مـا در کلینـیک تخصـصی پوسـت و زیبایی ایرانیان بپیوندید.

کلینـیک ما با بیـش از یک دهه تجـربه از کاملـترین و مطـرح ترین مـراکز پوست، مو، زیبایی، لیزر و لاغری در کشــور می باشـد و خـدمــات خـود را متمایز از دیگر مراکز ارائه می نماید. ما برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده و جمــعـی از مجــربتـرین پزشـکان متخصص زیبایی را برای رسانیدن شما به آنچـه که ایـده آلـــتان اســت به همکاری گرفته ایم.

دریافت گواهیــنامه کیـفـیت از کمـپانی های LPG فرانسـه، GP ایتــالیا، STORZ سوییس و BRERRA ایتالیا تاییدی بر این ادعاست.

ما بهترین ها را نشانه گرفته ایم...

به ما بپیوندید و زیبایی را آگاهانه انتخاب کنید...

منبع: iranianclinic.com

عبارات مشایه
مطالب مرتبط :